KONST / Litografier / Färglitografi 14897063
nr 1489 7063
Hans Ekvall
(f. 1918), Sverige
Signerad, numrerad 35/60. Färglitografi, bildmått: 35x18cm, yttermått inklusive ram: 53x35cm
Hans Ekvall, född 1918 i Nora, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:30:24
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr